Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
sakura_sasuke_fenka
sakura_sasuke_fenka
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : Пазарджик
Рожден ден : 14.08.1997
Години : 26
Мнения : 125
Дата на рег. : 17.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red (коментари) *The goddess of war* (SasuSaku fic)

Пон Юни 27, 2011 10:57 pm
пишете коментарчетата си тук! smile
crazy_kid97
crazy_kid97
Прохождащо
Прохождащо
Female
От : V.T.
Рожден ден : 02.11.1997
Години : 26
Мнения : 23
Дата на рег. : 19.02.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden,Bleach,Kuroshitsuji,Sket Dance,Death Note,Vampire Note,KissxSis,Shugo Chara

red Re: (коментари) *The goddess of war* (SasuSaku fic)

Пон Юни 27, 2011 11:06 pm
честно казано идеята ти ме заинтригува Sasusaku - (коментари) *The goddess of war* (SasuSaku fic) 787605 дано скоро да напишеш и качиш главичката Sasusaku - (коментари) *The goddess of war* (SasuSaku fic) 631890
liuba4e
liuba4e
Състезател
Състезател
Female
От : Страната на Мухъла!
Рожден ден : 04.09.1993
Години : 30
Мнения : 1230
Дата на рег. : 05.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: ,,Naruto'' , ,,Samurai 7'' ;

red Re: (коментари) *The goddess of war* (SasuSaku fic)

Сря Юни 29, 2011 2:31 am
Сигурно си ме срещала из сайта, а също така и недоволните потребители. Щом съм видяла фикът ти значи, че ще има смъмряне. И да знаеш, не се моля на потребителите да не се обиждат. Каквото съм написала това е. Казвам го, защото си на 13, а хората на тази възраст са повече сантиментални и от 50 годишни бабички.

Една от забележките ми е заглавието. Аджъба аз, като не разбирам английски, какво трябва да направя? Разбира се, не си само ти. Масово хората си пускат ей така заглавията, като въобще не забелязват, че са в България. Нима мислите, че след като сте го написали на англ. език и ще се прочете от много хора?

Другото е, че е фикът ти е сасусаку. Лично аз нямам против тази тема, но един да пр*дне, друг ще се нас*ре. Вече ми писна да виждам само това. Нищо смислено няма в тези глупави повторения.

Кажи ми, защо след като е в Египет, пройзведениецето ти е САСУСАКУ. Японски имена в арабска държава. Получава се едно сблъскване на националностите.

Защо си взела да изреждаш, каква била в Ирландия, и какво правела в Португалия? Никой не го интересува. За, какво ми е да знам, че била голяма режеща машина в пъпа на Индия? Как така жена ще бъде Бог на войната? Чувала ли си в средновековието, например жена да се бие. Та нали ще я изгорят или обесят. Още по-малко в Египет, освен ако не е била тя самата фараон. Един от фараоните-жени на Египет е Клеопатра, а твоята героиня май няма желание да става кралска особа. Объркан ти е целия пролог, защото от нищото се появява разказвача, тоест Жената-Бог и в следващия момент идват един мъж и една жена. Отде се взеха?

Имаш си правописните и пунктоационните грешки, като искам да ми кажеш каква е тази дума КОНЕТО. Каква е и какво прави там?

Като цяло дори това е малко за пролог, но айде ще го подмина. Мен, честно казано не ме заинтригува. Като Югио, но с малко промени, нищо повече.
Sponsored content

red Re: (коментари) *The goddess of war* (SasuSaku fic)

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите