Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
mariqvladi
mariqvladi
Редовен
Редовен
Female
От : Варна
Рожден ден : 09.09.1998
Години : 25
Мнения : 755
Дата на рег. : 16.11.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Заличена от лицето на земята.. [sasusaku fic] --> Коментари

Съб Авг 06, 2011 2:19 pm
Коментарите тук!
L E X Ĭ
L E X Ĭ
Голям фен
Голям фен
Female
Мнения : 2585
Дата на рег. : 08.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: Заличена от лицето на земята.. [sasusaku fic] --> Коментари

Съб Авг 06, 2011 2:35 pm
Тоя огромен шрифт ми извади очите.:х Тва, че слагаш някакъв огромен шрифт няма да направи фика по-дълъг. Нова идея е... Не е пак тип ала: "Сакура се измъкна от леглото със златни рамки, за да отиде да се прави на курва пред Саске". Изглежда интересно, може и да го следя, НО! Виждам правописни грешки (някои, от които са от невнимание със сигурност) и най-важното след всеки пунктуационен знак (.;,!?) се оставя място. Пример: "Сакура среса косата си,(място) защото приличаше на вещица." Виждам и нещо подобно на многоточие "..", което изобщо не е "..." <-Истинско многоточие. Точно там където беше използвано даже трябваше да има ":", но както и да е.
Знам, че фика не е твой, но тая силна надежда приятелката ти да погледне критиката ми да си промени малко писането или да си вземе редактор. Фикът е различен и ми харесва идеята.
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: Заличена от лицето на земята.. [sasusaku fic] --> Коментари

Съб Авг 06, 2011 10:18 pm
Напълно съм съгласна, но това, че не оставяш разстояние след запетая, точка и това, че многоточието ти е от 2 точки също е много дразнещо. Интересно ми изглежда
avatar
Miss Inтerpol ^.^
Състезател
Състезател
Female
Мнения : 1643
Дата на рег. : 05.05.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: D. Gray Man ♡ Sword Art Online ♡ Katekyo Hitman Reborn! ♡ One Piece ♡ Psycho-Pass ♡ Kuroko no Basuke ♡ Fairy Tail ♡ Kuroshitsuji 1/2 ♡ FullMetal Alchemist - Brotherhood ♡ Hakuouki ♡

red Re: Заличена от лицето на земята.. [sasusaku fic] --> Коментари

Съб Авг 06, 2011 11:27 pm
~ До някъде ми изглежда интересно, но беше прекалено малко за да преценя дали ще го следя. Да, видях че е само част и да се надявам, че следващата ще е по - дълга и с по - малко грешки. НО има едно нещо, което ме изкара извън равновесие: думата " моми " ! Не знам на другите дали им направи впечатление, но на мен ми уби удоволствието. Ще е хубаво да намерите някой добър редактор и приятелката ти да отбягва диалектни думи, защото мен лично доста ме дразнят. Успех и чакам продължението. Дано не съм ви засегнала с нещо ^^ ~
liuba4e
liuba4e
Състезател
Състезател
Female
От : Страната на Мухъла!
Рожден ден : 04.09.1993
Години : 30
Мнения : 1230
Дата на рег. : 05.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: ,,Naruto'' , ,,Samurai 7'' ;

red Re: Заличена от лицето на земята.. [sasusaku fic] --> Коментари

Съб Авг 13, 2011 8:14 pm
L E X Ĭ написа:
Тоя огромен шрифт ми извади очите.:х Тва, че слагаш някакъв огромен шрифт няма да направи фика по-дълъг. Нова идея е... Не е пак тип ала: "Сакура се измъкна от леглото със златни рамки, за да отиде да се прави на курва пред Саске". Изглежда интересно, може и да го следя, НО! Виждам правописни грешки (някои, от които са от невнимание със сигурност) и най-важното след всеки пунктуационен знак (.;,!?) се оставя място. Пример: "Сакура среса косата си,(място) защото приличаше на вещица." Виждам и нещо подобно на многоточие "..", което изобщо не е "..." <-Истинско многоточие. Точно там където беше използвано даже трябваше да има ":", но както и да е.
Знам, че фика не е твой, но тая силна надежда приятелката ти да погледне критиката ми да си промени малко писането или да си вземе редактор. Фикът е различен и ми харесва идеята.

Напълно съм съгласна с теб. Написах и същото и в други две НЕЙНИ пройзведения. Дано да чуе, но пак е по - добро от - ,,Минало..минало..само за това говорите'' и ,,Никога не ме забравяй (SasuSaku)''. Според мен, момичето, което е написало това нещо, има по - голям потенциал от xDemonGirl33.

На мен пък ми направи впечатление думата ,,цървули''. Тези така, наречени цървули, са характерни за шопския край на България. Те не се късат така лесно и се раздират само отдолу (подметката), защото са много тънки. Иначе другото да се скъса? И още нещо - защо има мнооого зеленина. Япония е страната на роботиката, там няма много цветя. @ Отвратена съм, но xDemonGirl33 за мен не ставаш, не знам за другите.
sakura-chan---
sakura-chan---
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : софия
Мнения : 131
Дата на рег. : 12.04.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: Заличена от лицето на земята.. [sasusaku fic] --> Коментари

Съб Ное 26, 2011 1:55 pm
Ами имаш правописни грешки:аучни и т.н.!
Може би е по-добре да си намериш редактор.
Писах на едно друго момиче,че фрази като "каза,че,отговори,че"-са правилни,но много еднообразни,и са знак за беден речник!Опитай се да почувстваш това,което чувстват героите ти.
liuba4e-виждала съм много фикове в които има думи характерни за Българския край,но това с цървулите ме разби.Напълно си права!!!Щом пишете фикове,в които "сте в Япония",тогава нека нещата около вас бъдат "японски"!
Lost November
Lost November
Doujinshi [доужиншита]
Doujinshi [доужиншита]
Female
Рожден ден : 31.08.1998
Години : 25
Мнения : 938
Дата на рег. : 15.01.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: sekai-ichi hatsukoi;junjou romantika;koisuru bokun;hellsing;claymore;soul eater;death note..

red Re: Заличена от лицето на земята.. [sasusaku fic] --> Коментари

Чет Яну 26, 2012 6:51 pm
ами...супер е,само че текста и героинята не си подхождат.според мен по одачно щеше да е ако не сакура,а наруто беше главният герой.описанието ти по горе звучеше така,сякаш всеки момент измежду редовете щеше да се появи наруто
п.с. много яко се е получили все пак...продължавай да качваш още, hehe с радост ще ги чета
Sponsored content

red Re: Заличена от лицето на земята.. [sasusaku fic] --> Коментари

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите