Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
LiONNHEART-,
LiONNHEART-,
Учaщ се
Учaщ се
Male
От : Плевен
Рожден ден : 08.08.1997
Години : 26
Мнения : 105
Дата на рег. : 17.03.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden, Fairy Tail

red LiONNHEART-, a.k.a Калоян Борисов

Нед Мар 17, 2013 10:06 pm
Хелоуу.. Та, реших и аз да пусна една малка тема. Такамм. От къде да започна? Добрем. Нека първо тръгнем от представянето.

Представи се накратко и занимаваш ли се с нещо:
Казвам се Калоян и съм на 15 от Плевен. Занимавах се с футбол до скоро, но толкова съм и сериозен и вече не ходя на тренировки.

Обясни ни как започна с аниметата:
Гледам анимета от близо 6 години. Поне за пръв път беше Наруто (докато още го даваха по TV). Покрай Наруто епизодите започнах да си търся всякакви подобни. Първо проверих какъв му е жанра. А и от малък си падам по рисуваните предавания. След проверката на жанра (около тринадесетте ми години) започнах да издирвам такива анимета. Първоначално следях само Наруто и после вторият сезон (Ураганни хроники [Shippuuden]). Обаче след прегледа на всичко се появи и "Fairy Tail".

Кое е любимото ти аниме? Любим аниме герой/героиня?:
Хмм.. Любимото ми аниме не е едно. По-точно, две са. Naruto и Fairy Tail. Не знам защо, но съм им голям фен. Следя ги от самото начало. Любимият ми герой е Sasuke Uchiha, а други мъжки са: Natsu Dragneel, Gray and Gajeel. Той ме кефи още от първият епизод на "Naruto". От женските (не само от Наруто) ми харесват Tsunade, Mei Terumi, Sakura (little), Lucy, Erza and Juvia.

Какво обичаш и какво не при аниметата?:
Ами честно казано харесвам аниметата, които са повече тип "Ecchi" ; "Harem". Въпреки това не гледам само такива. Мразя това, че вече започнаха да излизат такива с по максимум 25-30 епизода, 1 сезон /тук-там 2/ и тъжен край. Някой път дори ми става гадно, а очите ми се насълзяват. Не мога да си го обясня :D

Любим тип анимета?:
Хмм.. Ecchi, Harem, Hentai, Action, Adventure и т.н. Мога да гледам почти от всички жанрове. Обаче най-харесвам първите три от горе изброените.

Четеш ли манга? Харесва ли ти?:
Честно казано, не следя манга. Единствената, която чета е "Naruto Manga".

Сега нещо различно от анимето и мангата. Имаш ли си приятелка?: Хмм.. Иска ми се. Някак не се връзвам с момичетата за повече от 5-7 дена. Пък и не съм имал връзка от може би 5-6 месеца.

Боже, боже.. Май прекалих с интервюто и въпросите. Както и да е. Да продължим с това, което харесвам и това, което мразя.

Харесвам (обичам) аниметата, излизането с приятели и новите запознанства. Да не забравяме и футбола. Обичам да се смея и забавлявам. Забравих напълно. Харесвам момичета с големи гърди (не ме нападайте, все пак е нормално за едно момче :D )

Не харесвам (мразя) момичета, които не знаят какво искат. Използвачи, лъжци, лигли (смисъл да ми се лигавят постоянно.) и предатели. Не харесвам цигарите. Когато вдишам цигарен дим винаги започвам да кашлям. Нещо като алергия ми е.

Такаамм.. Това е от мен.. Ако има нещо, което ви интересува, питайте ме. Ще се радвам да отговоря ^_^
G-DRAGON
G-DRAGON
Бъдещ фен
Бъдещ фен
Male
Мнения : 450
Дата на рег. : 03.12.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: LiONNHEART-, a.k.a Калоян Борисов

Нед Мар 17, 2013 11:10 pm
LiONNHEART-, a.k.a Калоян Борисов 637210 здравей
LiONNHEART-,
LiONNHEART-,
Учaщ се
Учaщ се
Male
От : Плевен
Рожден ден : 08.08.1997
Години : 26
Мнения : 105
Дата на рег. : 17.03.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden, Fairy Tail

red Re: LiONNHEART-, a.k.a Калоян Борисов

Нед Мар 17, 2013 11:22 pm
Здрасти ^_^
Lifeholic
Lifeholic
Приятел
Приятел
Male
От : Русе
Рожден ден : 28.01.1993
Години : 31
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

red Re: LiONNHEART-, a.k.a Калоян Борисов

Пон Мар 18, 2013 12:15 am
Добре дошъл LiONNHEART-, a.k.a Калоян Борисов 476926
Sweeney Todd
Sweeney Todd
Manga Master
Manga Master
Male
От : Мадагаскар
Мнения : 7469
Дата на рег. : 03.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: няма да ти кажа. :D:D:D:D

red Re: LiONNHEART-, a.k.a Калоян Борисов

Нед Мар 31, 2013 11:16 pm
Добре Дошъл спазвай правилата и се забавлявай тук. ^^ Ако имаш някакви въпроси ги отправяй към хората в жълто и зелено. Have fun. ;d Евала и за текста под сига. Еминем си е силен. :D
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: LiONNHEART-, a.k.a Калоян Борисов

Пон Апр 01, 2013 11:27 am
Добре дошъл, спазвай правилата и се забавлявай. Хубаво ще е да попълниш истинския форумен лексикон LiONNHEART-, a.k.a Калоян Борисов 787605 Дано намериш много приятели тук LiONNHEART-, a.k.a Калоян Борисов 637210
LiONNHEART-,
LiONNHEART-,
Учaщ се
Учaщ се
Male
От : Плевен
Рожден ден : 08.08.1997
Години : 26
Мнения : 105
Дата на рег. : 17.03.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden, Fairy Tail

red Re: LiONNHEART-, a.k.a Калоян Борисов

Нед Апр 07, 2013 12:48 pm
Мерси, мерси. Само , че за лексикона няма ли да трябва да правя нова тема хД
Sponsored content

red Re: LiONNHEART-, a.k.a Калоян Борисов

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите