Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
xkyuubixchanx
xkyuubixchanx
Новородено
Новородено
Female
От : Русе
Рожден ден : 25.04.1999
Години : 25
Мнения : 2
Дата на рег. : 06.08.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Yo minna ^.^

Вто Авг 06, 2013 2:08 pm

Казвам се: Ваня
Pоден на 25.04.1999
Сега съм на 14 год
От: Русе
Любимият ми герой от мъжете е: Сeбастиан от Kuroshitsuji Yo minna ^.^ 975213 
Любимата ми героиня от жените е: Инори Юзуриха от Guilty Crown
Първото ми изречение, когато гледах НАРУТО за първи път е: Sugoii Yo minna ^.^ 23388 

1. Имаш ли брат/сестра?(Как се казва) Yup, двама братя и една сестра. Радостин, Диян и Ирина.
2. Хобито ти е...? Да гледам аниме и да слушам музика ;д
3. Коя ти е любимата игра? Не играя игри, от време на време цъкам Imvu и Subway Surfers
4. За какво мечтаеш? Да отида в Япония :3
5. Коя зодия си? Телец :3
6. Най-добрият/та ти приятел/ка е...? Няма значение, няма я във форума ;д
7. Кой е любимият ти учебен предмет? На есен ще ми бъде японски ;д
8. Кой е любимият ти цвят? Черно, небесносиньо и кърваво червено
9. Кои са любимите ти филми? (Защо?) 1 Litre Tears .. изревах си очите на него ТТ^ТТ
10. Имаш ли домашни любимци? (Какви?) Нямам.
11. Имаш ли си гадже? (Малко инфо за него/нея) Айм форевър алоун, сори
12. Каква е последната ти мисъл преди да заспиш? Just one more episode...
13. На колко години смяташ, че ще се ожениш/омъжиш? Ши си остана стара мома ;д
14. В какво си най добър/а? Мързелуване и гледане на аниме.. също и ме бива в езиците и литературата :3
15. Любимото ти ястие, питие е...? Ям каквото намеря, но най-много съм пристрастена към колата и бонбоните ''Кръц, кръц'' в последно време Yo minna ^.^ 880706 
16. Пушиш ли? (защо?) Не и не смятам да започвам
17. Пиеш ли? (защо?) Не, напивам се много лесно и след това ставам като Лий с неговия пиян юмрук рофл
18. Какво правиш когато си сам/а в къщи? Гледам ечи :3
19. В кой клас си? На есен ще бъда 8-ми
20. Можеш ли да готвиш? (Какво?) Мусака ;д
21. Имаш ли GSM? (Каква марка?) LG, обаче не му знам точния модел ;д
22. Кое цвете ти е любимото? Рози :3
23. Страх ли те е от буболечки? Най-много от паяци
24. Коя TV програма гледаш най-много? Мразя телевизията и затова не гледам изобщо
25. Нещо интересно за теб... Обикновено съм срамежлива обаче като се отпусна ставам някакво лудо същество, което не може да си затвори устата Yo minna ^.^ 376805 
26. Дата на попълване - 06.08.2013
27. Твоя снимка (постави линк) - Нищъ Yo minna ^.^ 986847 
28. Нещо което искаш да кажеш, но е нямало такива въпроси.
Nope .
sekai
sekai
Голям фен
Голям фен
Female
От : Тайна Майна^^
Рожден ден : 04.07.1998
Години : 25
Мнения : 2080
Дата на рег. : 27.02.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: D.Gray-Man ♡ Naruto Shippuuden ♡ Bleach ♡ FMA ♡ FMA Broterhood ♡ One Piece ♡ Fairy Tail ♡ Elfen Lied ♡ Kuroshitsuji ♡ Angel Beats ♡ Inuyasha ♡ Lovely Complex ♡ Mirai Nikki ♡ Higurashi no Naku Koro ni ♡ Code Geass ♡ Claymore ♡ Shiki ♡ Kami-sama Hajimemashita ♡ MM! ♡ Gintama ♡ Chrno Crusade ♡ Hunter x Hunter ♡ Hunter x Hunter (2011) ♡ GTO ♡ Kuragehime ♡ Detective Conan

red Re: Yo minna ^.^

Вто Авг 06, 2013 9:55 pm
xkyuubixchanx написа:


2. Хобито ти е...? Да гледам аниме
4. За какво мечтаеш? Да отида в Япония :3
7. Кой е любимият ти учебен предмет? На есен ще ми бъде японски ;д
12. Каква е последната ти мисъл преди да заспиш? Just one more episode...
17. Пиеш ли? (защо?) Не, напивам се много лесно и след това ставам като Лий с неговия пиян юмрук рофл
24. Коя TV програма гледаш най-много? Мразя телевизията и затова не гледам изобщо



Леле, имало хора като мен! Дето мразят да гледат телевизия, напиват се лесно, искат да отидат в Япония и обожават аниме!Yo minna ^.^ 838984 

А КАК ТИ ЗАВИЖДАМ, че ще учиш японски!!!Yo minna ^.^ 14428 

П.п. Добре дошла!Yo minna ^.^ 301170
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

red Re: Yo minna ^.^

Вто Авг 06, 2013 11:06 pm
Pardon me,ама тя е на 14,а ти си на 15,плюс това сте момичета...как очаквате телата ви да издържат и 100 мл. твърд алкохол,при положение,че сигурно сте по 40-50 kg?Да не говорим,че ако метаболизма ви е бавен - нещата стават по-сериозни.Та,overall - no shit.

Добре дошла,да се забавляваш и т.н. - на всички ни е известна процедурата,но ще си призная нещо - никак не ме спечели "представянето" ти...сякаш момичетата сте си изградили някакъв архитип,който неотлъчно следвате...извинявам се,ама при повечето от вас липсва каквато и да е индивидуалност.
sekai
sekai
Голям фен
Голям фен
Female
От : Тайна Майна^^
Рожден ден : 04.07.1998
Години : 25
Мнения : 2080
Дата на рег. : 27.02.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: D.Gray-Man ♡ Naruto Shippuuden ♡ Bleach ♡ FMA ♡ FMA Broterhood ♡ One Piece ♡ Fairy Tail ♡ Elfen Lied ♡ Kuroshitsuji ♡ Angel Beats ♡ Inuyasha ♡ Lovely Complex ♡ Mirai Nikki ♡ Higurashi no Naku Koro ni ♡ Code Geass ♡ Claymore ♡ Shiki ♡ Kami-sama Hajimemashita ♡ MM! ♡ Gintama ♡ Chrno Crusade ♡ Hunter x Hunter ♡ Hunter x Hunter (2011) ♡ GTO ♡ Kuragehime ♡ Detective Conan

red Re: Yo minna ^.^

Сря Авг 07, 2013 12:26 am
Mega Pwn! написа:Добре дошла,да се забавляваш и т.н. - на всички ни е известна процедурата,но ще си призная нещо - никак не ме спечели "представянето" ти...сякаш момичетата сте си изградили някакъв архитип,който неотлъчно следвате...извинявам се,ама при повечето от вас липсва каквато и да е индивидуалност.

Съжаляваме, но личностите на хората не могат да се отличават до over 9000 нива. Хората си приличат и това е нещо неизбежно. Само не разбирам защо вечно се изявяваш като толкова цветиста натура, като просто си песимист. Това е, хoрата са такива, приеми го и не ги карай да се правят на такива каквито не се! Yo minna ^.^ 12694 

П.п. Ваня, ето по изчистена версия на аватара ти:
Yo minna ^.^ 2116345
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

red Re: Yo minna ^.^

Сря Авг 07, 2013 2:42 am
whatever,ня'а да задълбочавам спора...с'я не ми е до т'ва.
Lifeholic
Lifeholic
Приятел
Приятел
Male
От : Русе
Рожден ден : 28.01.1993
Години : 31
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

red Re: Yo minna ^.^

Сря Авг 07, 2013 5:07 am
От Русе??! От Русе сиии ;ооо Уаа! И любимият ти филм/сериал е 1 Litre of Tears! <33 *подскача*

Добре дошла ^^
xkyuubixchanx
xkyuubixchanx
Новородено
Новородено
Female
От : Русе
Рожден ден : 25.04.1999
Години : 25
Мнения : 2
Дата на рег. : 06.08.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: Yo minna ^.^

Сря Авг 07, 2013 9:46 pm
Mega Pwn! написа:
Добре дошла,да се забавляваш и т.н. - на всички ни е известна процедурата,но ще си призная нещо - никак не ме спечели "представянето" ти...сякаш момичетата сте си изградили някакъв архитип,който неотлъчно следвате...извинявам се,ама при повечето от вас липсва каквато и да е индивидуалност.
Ano.. съжалявам, че не те е спечелило ''представянето'' ми. Индивидуалност не знам дали ми липсва, но се опитвам да бъда себе си доколкото мога.
Дори аз не се познавам достатъчно. Но не мога да накарам човек да ме харесва насила. В живота за някои хора не си нещо особено, но за други си специален. Та няма да започвам спор.. днешно време всеки може да изразява мнението си :)

И sekai много благодаря за аватара, ще го използвам :3
Sweeney Todd
Sweeney Todd
Manga Master
Manga Master
Male
От : Мадагаскар
Мнения : 7469
Дата на рег. : 03.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: няма да ти кажа. :D:D:D:D

red Re: Yo minna ^.^

Пет Авг 09, 2013 12:40 pm
Добре дошла. Спазвай правилата и се забавлявай на животно. :D:D:D
Sponsored content

red Re: Yo minna ^.^

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите