Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
Starway
Starway
Новородено
Новородено
Мнения : 5
Дата на рег. : 18.12.2015

red Starway

Пет Дек 18, 2015 2:16 am
Казвам се: Пламен
Pоден на ...год...мес...ден 1999.06.23
Сега съм на...год 16
От: Добрич
Любимият ми герой от мъжете е: Амии ... Наруто
Любимата ми героиня от жените е: Сакура
Първото ми изречение, когато гледах НАРУТО за първи път е: Егати смотаното. Е сега вече мнението ми е различно ..

1. Имаш ли брат/сестра?(Как се казва) Имам по малка сестричка. Казва се Елица
2. Хобито ти е...? Хобито ми е да карам колело и всичко свързано с компютрите.
3. Коя ти е любимата игра? Terraria
4. За какво мечтаеш? Мечтая си за хубава работа която да ми хареса, да си имам къща, жена и 2 дечица.
5. Коя зодия си? Близнаци
6. Най-добрият/та ти приятел/ка е...? Ами има няколко човека които не мога да ги определя .. Те са ми като братя и сестри.
7. Кой е любимият ти учебен предмет? Информационни технологии
8. Кой е любимият ти цвят? Всеки който е електриков ;д
9. Кои са любимите ти филми? (Защо?) Любимите ми филми са за космоса и за катаклизми. Вероятно защото са ми интересни ?
10. Имаш ли домашни любимци? (Какви?) Имам куче и котка.
11. Имаш ли си гадже? (Малко инфо за него/нея) Нямам.. ;д
12. Каква е последната ти мисъл преди да заспиш? Ами преди да заспа много рядко мисля, защото си лягам късно и гледам да заспа по бързо
13. На колко години смяташ, че ще се ожениш/омъжиш? Когато му дойде времето или по точно когато дойде правилният човек.
14. В какво си най добър/а? Ами не мога да определя в какво .. Добър съм от всичко по малко, но най вече компютрите.
15. Любимото ти ястие, питие е...? Ами ще кажа няколко неща, защото не мога да определя кое ми харесва повече ;д Мусака, боб и шкембе чорба. Вероятно има и други, но за сега това се сещам. Любимо питие - Ами безалкохолно с горски плод или ягода, или вишна.. Общо взето всичко което е червено ;д Но избягвам да пия газирано.
16. Пушиш ли? (защо?) Рядко така като съм с такава компания си дръпвам няколко пъти. Правя го защото като започва да ми се върти всичко и това ми харесва ;д
17. Пиеш ли? (защо?) Пия. Харесва ми да пия, но си знам мярката ^_^ :D
18. Какво правиш когато си сам/а в къщи? Ами слушам усилено музика, викам, дивея, играя игрички и други простотии ;д
19. В кой клас си? 10
20. Можеш ли да готвиш? (Какво?) Мога да готвя. Ами може би каквото ми кажете това ще наготвя, стига да намеря рецепта ;д
21. Имаш ли GSM? (Каква марка?) Имам Lenovo А536
22. Кое цвете ти е любимото? Роза предполагам
23. Страх ли те е от буболечки? Не много ;д
24. Коя TV програма гледаш най-много? Discovery и National Geographic
25. Нещо интересно за теб... Амии .. Аз съм добър човек, не тая злоба. Не съм има гадже досега, Обичам да си правя соленки ;3 Харесва ми да излизам с приятели, да се смеем на простотиите ни и да се забавляваме. Правя това което ми харесва и ако на някой не му харесва може да се маха, но ще ми стане гадно, като знам, че аз съм виновен. Обичам да се занимавам с програмиране .. Още уча, но ми харесва. Мисля след 12ти клас да уча нещо с програмиране в София. Ами мисля, че това стига ;д Ако имате въпроси питайте ^_^ Обичам да ми задават въпроси, независимо какви са ;д
26. Дата на попълване. 18.12.2015
27. Твоя снимка (постави линк) Не мога да поставя линк ..
28. Нещо което искаш да кажеш, но е нямало такива въпроси. Не се сещам в момента. Но искам да кажа, че много ми харесва този сайт, надявам се и хората да са супер готините ^_^ :D
christian_otaku
christian_otaku
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Добрич
Мнения : 70
Дата на рег. : 27.09.2013

red Re: Starway

Пет Яну 08, 2016 12:03 pm
хей, аз съм сара! и също съм от добрич, приятно ми е
Starway
Starway
Новородено
Новородено
Мнения : 5
Дата на рег. : 18.12.2015

red Re: Starway

Пет Яну 08, 2016 10:20 pm
Здравей Сара  Starway 787605
Lifeholic
Lifeholic
Приятел
Приятел
Male
От : Русе
Рожден ден : 28.01.1993
Години : 31
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

red Re: Starway

Пон Яну 18, 2016 2:13 am
Добре дошъл!

Ако трябва да бъда честна, представянето ти ми направи много добро впечатление (: Предполагам знаеш какви са повечето хора на твоята възраст, пък и по-голям да беше, даваш вид на качествен човек ^^
Starway
Starway
Новородено
Новородено
Мнения : 5
Дата на рег. : 18.12.2015

red Re: Starway

Пон Яну 18, 2016 2:02 pm
Lifeholic написа:Добре дошъл!

Ако трябва да бъда честна, представянето ти ми направи много добро впечатление (: Предполагам знаеш какви са повечето хора на твоята възраст, пък и по-голям да беше, даваш вид на качествен човек ^^

Ехх.. Ами опитвам се да бъда по различен от другите хора .. Всеки ден да ядеш боб би ти омръзнало нали ? ;д
Честно да ти кажа не ми харесват особено много тия които гледат да се държат като някой друг човек .. :)
Lifeholic
Lifeholic
Приятел
Приятел
Male
От : Русе
Рожден ден : 28.01.1993
Години : 31
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

red Re: Starway

Вто Яну 19, 2016 2:35 am
Хмм... аз ям ориз почти всеки ден и не ми е омръзнал още... ;д

Но да, така е, прав си Starway 787605
goshesta
goshesta
Новородено
Новородено
Male
От : Нови пазар
Рожден ден : 08.07.1997
Години : 26
Мнения : 5
Дата на рег. : 22.09.2018

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Arittake no yume wo kakiatsumeee. Sagashimono wo sagashi ni yuku no saaa

red Re: Starway

Нед Сеп 23, 2018 3:51 pm
Проклети социални мрежи ;ц
Sponsored content

red Re: Starway

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите